Listopad 2013

Liebster Blog Award

22. listopadu 2013 v 19:51 | Miky
Pravda je taková, že tahle stránka je jeden velký deník. Co naplat. Ovšem od deníku se povětšinou očekává, že se v něm dozvíte něco o jeho autorovi. A já nejsem si úplně jistá, co přesně je možné o mé osobě z těchto značně nepravidelných a lehce nesouvislých zápisů vydedukovat - vzhledem k tomu, že s oblibou předstírám, že všichni jsou s danou situací perfektně obeznámeni a nějakým 'pozadím věci' se nenechávám vyvádět z rovnováhy.
Teď se mi ale zajeté koleje lehce vymkly z rukou - a to vinou nevinné Amiiny nominace na řetězák.
Pomiňme teď, prosím, veškerá pravidla a podívejme se na to, co mi tenhle řetězák vlastně přináší.
Jako správný autor deníkového blogu jsem značně samolibá. A povýšená. A asi proto moc ráda nechávám lidi okolo sebe tápat. Tápat, kdo jsem, co jsem a co dělám. Přináší mi potěšení, že tu nikde nenajdete článek či sloupek popisující základní charakteristiku mojí osoby. Ale na druhou stranu mě tenhle druh sebeprezence značně uspokojuje.

Jen tak mezi řečí.

8. listopadu 2013 v 13:15 | Miky |  Ze zápisků.
Jednou za čas prostě přijde doba, kdy se všechno okolo zvrhne. A to je pak nejlepší všechno ponechat svému osudu a vydat se cestou naprosto odlišnou. Ano, asi jsem tu já ten zvrhlík. Ale co nadělám, někdo to být musí.

Když moc přemýšlím, nikdy to nevěstí nic dobrého. A nebo ano? Nicméně konec srpna a vlastně i celé září a říjen byly výsledkem jednoho takového velkého přemýšlení. A nebo nebyly?