did someone say...

16. listopadu 2010 v 20:54 | Miky |  Z kultury.
snape
V posledních dnech prožívám něco neuvěřitelného. Ne, nemám nového přítele, nevymyslela jsem ani žádný nový revoluční prostředek na mytí oken, ale něco mnohem lepšího. Jde o tu úžasnou shodu, kterou teď s M. máme. Jedeme na stejné vlně a jedeme na max. Ke štěstí stačí málo a v našem případě je to málo Harry Potter. Jestli jsem někdy byla nadržená, tak je to právě teď. Chytají mě neuvěřitelné záchvaty štěstí a celé dny zpívám.

A ne jen tak ledajaké písničky. Písníčky z muzikálu HP.
Jenže nic nevydrží věčně a i já někdy ze svého štěstí prozřu a do hlavy se mi loudí vtíravé otázky. "Holka co blbneš, je to jen knížka, fiktivní hrdina!" Ano, je to JEN výplod něčí fantazie, ale ten výplod mě ovlivnil!  
Rostl se mnou, žil se mnou jako tichý společník, kterého nevidíte, ale víte, že ho máte. V červenci půjde do kin poslední díl. A co potom? Konec? Nedokážu si představit, že by to mělo skončit. Prostě nic a prázdno co má zůstat nevyplněno. Bojím se toho prázdna, které musí nastat, ale i přes to nechci, aby psala další díly.
Jen se přiznejte, kolik z vás naivně čekalo, stejně jako já, do svých 11 let na dopis z Bradavic? A co si budeme povídat, kouzla vešla do běžné mluvy, vždyť accio ponožky je přeci tak dokonalé! Nebo žer slimáky!
A víte co? já se toho nevzdám a teď si připadám trochu jako Petr Pan. Harry nikam nepůjde, zůstane tady se mnou a až budeme velcí, tak se vezmeme. On mě naučí čarovat a budeme spolu žít šťastně až do smrti.
Jsem hodně zvědavá, jak budou brát HP moje děti. Bude je to bavit? Budou to číst? A co filmy? Propadnou také nadšení až zjistí, že jejich maminka má ve skříni tričko Kámen mudrců a v krabici lego? (Mám i Dobbyho!!!!) Řekne mi snad mami, zalez do hrobu?
Abych se vrátila k původnímu tématu. Muzikál. ÁÁÁÁáááááách. Vzala jsem ho jedním dechem a pro jistotu přikládám odkaz. Tak co? ;) Nakažlivé, že? Tak do toho, to je rozkaz!

and it's cool an totally awesome
zdrojobrázku
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bonnie | Web | 16. listopadu 2010 v 21:14 | Reagovat

Ne! To jako vážně? Nevěřim svým očím! Asi se půjdu mrknout na další. :-D Harry Potter je náhodou fajn záležitost. Rozhodně je lepší učit děti lásce k Harrymu Potterovi, než třeba ke Stmívání nebo k Háj skůl mňůzikl. :-D :-)

2 against-the-grain | 16. listopadu 2010 v 21:29 | Reagovat

HP... :) Nikdy nikdo nenajde lepší knížku.
(Páni, ten muzikál je úžasnej :) )

3 Amia | Web | 17. listopadu 2010 v 14:17 | Reagovat

Muzikál znám, zrovna teď se mi načítá poslední díl prvního dějství  XD
I když si nemůžu pomoct a furt ho porovnávám s Rock Musical Bleach, je vidět že i s málem se dá udělat hodně :)

Ehm. Dnes jsem potkala megaobrovský plakát s posledním Potterem a říkám si už? Už je tady? Aha...
Aspoň máme s mamkou na co jít  XD

Pocity prázdna znám a miluju je i nenávidím, je to totiž dost otravné období ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama