Květen 2009

CD a Bontonland

7. května 2009 v 8:32 | Miky
tak Miky zase jednou strašila na bontonlandu. Ne že by v našem průmyslovém městě nebyl. Problém je v tom, že tam nic nemají :D Obchůdek velký asi jako naše koupelna a ti co stojí za pultem namají o hudbě ani nejmenší potuchy. Až budou shánět brigádníka o:-)
Jak jistě víte, už se nám to krátí... A bonton nezahálí. Asi chce mít větší tržbu. Nebo větší úmrtnost??? Těžko říci...
Ještě se toho dožít a budu zase ok :D

nikdy neříkej nikdy

6. května 2009 v 15:00 | Miky |  Z kultury.

Architektura je krásná věc, jestli bych něco opravdu chtěla dělat....
Náhodou jsem narazila na domek od pana Kaplického. Kaplický není jen obyčejný architekt, ačkoliv obyčejný podle mě není žádný... Ale to co dělal mě svým způsobem oslovuje, líbí se mi to a víc než to... Každopádně to co jsem vám chtěla ukázat je tady.
Nechci píchat do vosího hnízda, protože co se Kaplického týče je to teď "horký brambor", ale já stojím za ním. Za chobotnicí na letné a za prolomením české úzkoprsosti. Protože co by se o nás asi povídalo, kdybychom neměli za knihovnu obyčejnou škatuli jako všude jinde??

Což mě přivádí na myšlenku - chtěla bych být jako on? Půlka národa by na mě nadávala, čtvrtce bych byla jedno a ten zbytek by mě buť měl rád či ke mě vzhlížel. Dost nepředstavitelná myšlenka. Je vůbec možné zůstat jako architekt v anonymitě?

jak Miky slavila čarodějnice

5. května 2009 v 17:12 | Miky |  Ze zápisků.
Kde začít :D jak jistě víte, 30.4. se pravidelně pálí čarodějnice. A já je pravidelně již 3 roky pálím na česko-německo-polském pomezí kousek od Hrádku nad Nisou. Toto místo se věřte nevěřte nazývá Grabštejn. A já jsem tady pečená vařená :D