Sliby jsou chyby

27. března 2009 v 14:42 | Miky |  Ze zápisků.
To už vím... nejhorší je, že za většinou slibů i chyb stojí chlapi. Ale o tom sem psát nechtěla. Vlastně už ani nevím, co jsem původně chtěla napsat. Každopádně, to co sem sem napsala včera...neříkám že to všechno není pravda, jen jsem to možná trošku zdramatizovala. Nebo to teď zlehčuju, já nevím. Prostě teď poslouchám Groundswell a je mi fajn. Je mi krásně.

Možná mají ostaní pravdu, když říkají, že jsem pesimistická, přehnaně temná, nepřístupná, že bych měla o sobě více mluvit... Stejně jako se říká, že blondýny jsou neinteligentní tak se říká, že každá blondýna poslouchá ten nejhorší popík a je barbína. Asi žiju v jiném světě. Ačkoliv se strašně těším na jaro, vyžívám se v takovém počasí jako je dneska. Plýskanice, zatažená obloha. Déšť očišťuje, a kdo říká že ne, tak je blbec. Začnu zase malovat. To byl jediný způsob, kterým sem se dokázala vyjádřit. Tohle nikam nevede.

Bože. Proč??? Proto.

Je moc dlouho zima, už mi z toho šibe. A jek jsem včera říkala Erresiel, potřebuji jaro. Ne jen kvůli těm úžesným letním šatům co vypadají jako pro hippieka, ale i kvůli tomu, že už mě nebaví jka si pořád na něco stěžuju. Jak pořád říkám, že život nestojí za to, že svět se řítí do záhuby. Jako by to všichni nevěděli. Jen s tím nikdo nic nedělá. Všichni jen kecají. Jako já.
A víte co si myslím??? Že na mnichách v Tibetu asi opravdu něco bude. Klidně si říkejte, že jsem cvok, ale já opravdu věřím tomu, že rozjímáním a modlením vyrovnávají špatné vlny v ovzduší. Že udržují rovnováhu mezi já nevím asi dobrem a zlem. Asi se jim pojedu omluvit za ty negativní vlny co okolo sebe vysílám. Stejně bych te tam moc ráda podívala...

Na konec jedna rada do života: nebuďte jako já!!

+ milujte bližního svého
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 papája SB | Web | 28. března 2009 v 17:04 | Reagovat

to je fakt, že ta zima je na prt. chtělo by to sluníčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama